Екcпертиза

Редакція запрошує

всіх бажаючих висловити свою думку про ті чи інші публікації, дискусійні питання та взяти участь в обговоренні різних наукових і практичних аспектів у сфері гемології, а також щодо розвитку бізнесу природного каміння. Телефонуйте до редакції або надсилайте листи електронною поштою.

Просимо звертатись за адресою:

ДГЦУ, вул. Дегтярівська, 38-44, 04119, м. Київ-119,
тел. 492 93 28, тел./факс 492 93 27,

e-mail: olgel@gems.org.ua

Журнал"Коштовне та декоративне каміння"

Щоквартальне видання. Популярні статті з гемології, лекційні матеріали, дослідження і розробки, використання та дизайн, камінь в історії, статистика, новини сторінок "INTERNET", календар виставок та ін.


Бюлетень
"Довідник цін коштовного та декоративного каміння"

Щоквартальне інформаційно-довідкове видання. Інформація про динаміку цінових показників на природне дорогоцінне, напівдорогоцінне та декоративне каміння у сировині та виробах.

Каталоги

"Декоративне каміння України"

Інформаційно-довідкове видання. Містить кольорові зображення основних різновидів декоративного каміння України, їх фізико-механічні, хімічні властивості, мінералогічний склад.


Електронній кадастрПриклад оформлення електронного кадастру кар'єрів України

Просимо звертатись:

тел. 492 93 18,  e-mail: mag@gems.org.ua"Музей коштовного і декоративного каміння"

Книга-каталог унікальних кам'яних експонатів, зосереджених в Музеї коштовного і декоративного каміння, який знаходиться в смт Володарськ-Волинський Житомирської області.

Методичні посібники (надаються до відповідних курсів)"Дорогоцінне каміння""Атестація та експертна оцінка дорогоцінного каміння органогенного похождення (перли, бурштин)"

Стислий методичний посібник до курсу лекцій про дорогоцінне каміння органогенного походження (перли та бурштин), в якому зібрані загальні відомості про різновиди, діагностичні властивості, критерії оцінки та основні методи експертизи цих каменів. Наведена інформація про райони розповсюдження перлів і бурштину, описані способи їх застосування. Видання розраховане на широкий загал спеціалістів, студентів, товарознавців, продавців й аматорів дорогоцінного каміння органогенного утворення.


"Методичний посібник з діагностики кольорового дорогоцінного каміння"

Посібник містить інформацію з питань діагностики широкого спектру найбільш поширеного природного дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння, його синтетичних аналогів і штучних продуктів.


"Атестація та екпертна оцінка діамантів"

Методичний посібник до курсу лекцій.
Частина 1.
Діаманти: загальні відомості, діагностика, атестація, традиційна методологія класифікування.


"Атестація та екпертна оцінка діамантів"

Методичний посібник до курсу лекцій.
Частина 2.
Атестація та експертна оцінка діамантів відповідно до Технічних умов ДГЦУ "Діаманти" ТУ У 36.2-21587162.001-2002.

Методичні посібники (надаються до відповідних курсів)"Декоративне та напівдорогоцінне камінняя""Атестація та експертна оцінка напівдорогоцінного каміння"
Методичний посібник з діагностики та експертизи найбільш відомих різновидів напівдорогоцінного каміння, а також дорогоцінного каміння органогенного утворення, крім бурштину та перлів. Цей посібник містить опис основних різновидів каміння, їхніх характеристик, особливостей застосування, в ньому також представлений перелік напівдорогоцінного каміння, а також дорогоцінного каміння органогенного утворення, крім бурштину та перлів. Видання розраховане на широкий загал спеціалістів, студентів, товарознавців, продавців й аматорів дорогоцінного каміння органогенного утворення.


"Атестація та експертна оцінка декоративного каміння"

Курс лекцій, який містить основні відомості з питань оцінки якості та вартості декоративного каміння у сировині і у вигляді готової продукції. Він є додатковим теоретичним матеріалом для забезпечення потреб слухачів, які проходять навчання в Державному гемологічному центрі України. Матеріал подано в стислій формі. Видання розраховане на широкий загал спеціалістів каменедобувної та каменеобробної промисловості.

Книги
"Як оцінювати коштовності з дорогоцінних каменів і металів"

Книга висвітлює найбільш важливі питання, пов'язані з методологією, термінологією, ціноутворенням та експертною практикою у сфері сучасного товарознавства коштовностей.

"Оцінка культурних цінностей"

Розглянуті основні питання ідентифікації, загальної класифікації, наукової атрибуції, визначення якісних характеристик і прогнозування вартості культурних цінностей. Подані практичні рекомендації щодо визначення споживчої цінності та базової вартості пам'яток культури; описані критерії та методика обрахування їх оціночної вартості. Для опанування навичками практичної експертизи запропоновані численні приклади атрибуції й оцінки пам'яток культури різних видів.

Шановні читачі!


Редакція інформаційно-довідкового видання "Коштовне та декоративне каміння" приймає для публікації наукові та науково-публіцистичні статті, тематичні огляди, нариси щодо коштовного, напівкоштовного та декоративного каміння, виробів з нього, напрямків та
культури використання, новин світового та вітчизняного ринку тощо.


1. Статті публікуються українською або англійською мовами.

2. Матеріали разом зі списком літератури, резюме, рисунками, графіками, таблицями подаються у форматі А4 в друкованому та електронному вигляді загальним обсягом не більше 10 сторінок, кегль (розмір) 12, інтервал між рядками 1,5. Електронний варіант тексту приймається в одній із версій Word, шрифт Times New Roman на електронному носії інформації або по e-mail причіпним файлом.

3. Рисунки, графіки, таблиці та фотографії мають бути чіткими і контрастними. Крім того, фотографії повинні подаватися у графічному форматі (TIF, JPG).

4. На початку статті обов'язково вказувати індекс УДК, назву статті, ПІБ автора, назву установи, де працює (якщо працює) автор, його науковий ступінь ( якщо є) та коротке (до 10 рядків) резюме російською і англійською мовами.

5. Рукопис повинен бути датований і підписаний автором.

6. Матеріали подаються до редакції для редагування і корекції тексту не пізніше ніж за 1,5 місяці, а для форматування - за 1 місяць до публікації видання "КДК".

7. Редакція не несе відповідальності за точність викладених у матеріалах фактів, цитат, географічних назв, власних імен, бібліографічних довідок і можливі елементи прихованої реклами, а також використання службових й конфіденційних матеріалів окремих організацій, картографічних установ, усіх об'єктів інтелектуальної власності та залишає за собою право на літературне й граматичне редагування.

8. Неопубліковані матеріали, рисунки, графіки та фото до них автору не повертаються.

Просимо звертатись
за адресою:


ДГЦУ
вул. Дегтярівська,38-44
04119, м.Київ-119,
тел. 492 93 28,
тел./факс 492 93 27,

e-mail: olgel@gems.org.ua

Увага!

ДГЦУ реалізує
електронну версію
каталогу
(CD-ROM)
під назвою
"Декоративне каміння України"


Контактуйте:

mag@gems.org.ua

тел.: 492-93-18

Курсы НБУ на сегодня Курсы НБУ на сегодня

Курсы НБУ на сегодня Курсы НБУ на сегодняКурсы НБУ на сегодня Курсы НБУ на сегодня

Курсы НБУ на сегодня Курсы НБУ на сегодня
Увага!

Шановні читачі!
Інформаційно-довідкове видання
"Коштовне та декоративне каміння"
виходить у новому форматі - ціни на природне каміння, що готуються та видаються у Державному гемологічному центрі України на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.95 № 369, публікуються в окремому бюлетені
"Довідник цін коштовного та декоративного каміння".

"Коштовне та декоративне каміння" №3 2014
содержит:

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ
СИНТЕТИЧНИХ АЛМАЗІВ
НА СВІТОВОМУ РИНКУAll Rights Reserved. Copyright © 2007-2017 DGCU. Registered trademark of DGCU.