ДГЦУ. Урочисте засідання
Київ. Жовтень, 2022 року
31 жовтня 2022 року
ДГЦУ отримав свідоцтво за результатами державної атестації наукової установи, удостоївшись високої атестаційної оцінки за свою наукову діяльність.
За висновком атестаційної комісії ДГЦУ віднесено до другої класифікаційної групи.
Наукові результати ДГЦУ відповідають міжнародним стандартам високого рівня (нове знання у традиційній галузі науки). З точки зору оригінальності, значущості та наукової етики ці наукові результати можуть бути порівняні з добрими роботами на міжнародному рівні. Дослідження задовольняють високим міжнародним стандартам досконалості.
Працюємо на результат!
ДГЦУ. Ми знову офлайн
Київ. Квітень, 2022 року
29 квітня 2022 року
Друзі, в цей непростий для всіх час ми відновлюємо свою роботу в повному обсязі, щоб бути корисними нашій державі та нашим клієнтам.
Поновлюємо проведення незалежної експертизи коштовного та декоративного каміння
на замовлення фізичних і юридичних осіб! Продовжуємо виконання наукових досліджень та науково-технічних розробок з метою впровадження результатів у роботу ДГЦУ та профільних установ і організацій. Плануємо відновлення очних занять на курсах з підготовки експертів-гемологів.
Ми не припиняли та продовжуємо міжнародну діяльність, зокрема у рамках Кімберлійського процесу.
Чекаємо всіх за відомою адресою: 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44.
Міжнародна асоціація бурштинників
Польща, Гданськ. Березень, 2022 року
25 березня 2022 року
Олена Беліченко, керівник відділу експертизи дорогоцінного каміння ДГЦУ, отримала звання «Бурштинник року 2021» за видатні досягнення у багаторічних дослідженнях бурштину.
Звання «Бурштинник року» присуджується Міжнародною асоціацією бурштинників (MiędzynarodoweStowarzyszenieBursztynników) за видатні досягнення в галузі художньої творчості, наукових досліджень, популяризації знань про бурштин, громадську роботу в бурштиновому співтоваристві. Лауреата обирає журі, до складу якого входять попередні лауреати цієї премії.
Щиро вітаємо Олену Беліченко з присвоєнням звання «Бурштинник року 2021» і бажаємо нових звершень у царині гемології!
Міністерство фінансів України, ДГЦУ
Київ. Січень, 2022 року
14 січня 2022 року
наукові фахівці ДГЦУ взяли участь в онлайн-конференції, організованої Міністерством фінансів України щодо приймання звітів за результатами виконання наукових досліджень та науково-технічних розробок у 2021 році, виконавцем яких є ДГЦУ. Приймальною комісією під головуванням начальника Управління державної політики у сфері пробірного контролю та документів суворої звітності Мінфіну Володимира Короля звіти ДГЦУ було прийнято без жодних зауважень.
Результати виконання наукових досліджень та науково-технічних розробок у 2021 році вже впроваджено у роботу ДГЦУ та профільних установ України: Київський національний університет будівництва та архітектури; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Навчально-науковий інститут «Інститут геології» КНУ ім. Т. Шевченка; Київський національний університет технологій та дизайну; Союз ювелірів України; Державна установа «Державне сховище дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України»; ТОВ «Надровидобування»; Ювелірна компанія «DC Crystals» та ін.
Також наукові роботи ДГЦУ отримали позитивні відгуки від провідних спеціалістів галузі: доктора геологічних наук,
професора «Інституту геології» КНУ ім. Т. Шевченка Митрохина О.В.; доктора геологічних наук, професора
«Інституту геології» КНУ ім. Т. Шевченка Нестеровського В.А.; доктора геолого-мінералогічних наук,
завідуючого відділом оптичної спектроскопії і люмінесценції мінералів Інституту геохімії,
мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка Тарана М.М.; доктора геологічних наук,
професорки Національного університету «Києво-Могилянська академія» Деревської К.І.;
кандидата геолого-мінералогічних наук, провідного співробітника відділу оптичної спектроскопії і
люмінесценції мінералів Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка Хоменка В.М.